Ірина білик і тік не цілуй минусовка, mp3 исполнитель гауранга харе кришна харе рама

2 янв 2014 Исполнитель: Irina Bilyk (Ірина Миколаївна Білик); Приглашенный артист: ТіК; Песня: Не цілуй 3 перевода; Переводы: Английский. Скачать и слушать онлайн «Минус Ирина Билык» Ирина Билык – Не такая как все (минус) 03:33 Ирина Билык и ТИК (ТІК) – Не цілуй минус 03:41. Текст песни: Ірина Білик - Не цілуй (feat. Тік): Ти писала листи Святому Валентину, Написала бажання одне-єдине, Але не знала адреси, куди відправити.

29 ноя 2011 ТИК feat. Ирина Билык - Не целуй, аккорды, текст, mp3, видео. Приспiв: Не цілуй, не цілуй, не цілуй, коли не любиш, Ти ж на ранок все. На этой странице вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песню Не Цілуй исполнителя Ирина Билык & Тік или смотреть видео клип. 1 вересня ТІК відзняв кліп на композицію «Не цілуй», яку виконав разом із Іриною Білик. Зйомки відбувались на недобудованому мосту біля Труханового. Він тебе кохав, ти його не кохала, Боялась правду сказати, щоб його не образити. Приспiв: Не цілуй, не цілуй, не цілуй, коли не любиш, Ти ж на ранок.

7 жов. 2011 Ти писала листи Святому Валентину, Написала бажання Одне-єдине, Але не знала адреси, Куди відправити. Він тебе цілував, Ти його.

Wiltonharms © 2008